Інтерфакс-Україна
14:13 05.09.2020

До порядку чергової сесії Генасамблеї ООН внесли питання про ситуацію в Криму і на Донбасі

1 хв читати
До порядку чергової сесії Генасамблеї ООН внесли питання про ситуацію в Криму і на Донбасі

Генеральна Асамблея ООН на 75-й сесії розгляне питання про ситуацію на окупованих територіях півострова Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей, повідомила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

"Вдячні партнерам за внесення до проекту порядку денного 75-ї сесії ГА ООН обговорення ситуації на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу. Продовжуємо боротьбу. Нам є що сказати на слова про "нас там немає" і "Крим наш", - написала Джапарова в соцмережі Facebook.

Джапарова уточнила, що внесення питання до порядку сесії підтримав 81 депутат, проти виступили 17.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський виступить 23 вересня на Генеральній Асамблеї ООН на загальних дебатах. Генассамлея цього року пройде в онлайн-форматі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА