Інтерфакс-Україна
19:23 05.09.2020

Артилерійський катер "Костопіль" включено до складу ВМС України

1 хв читати
Артилерійський катер "Костопіль" включено до складу ВМС України

Після успішного завершення всіх етапів заводських і державних випробувань до складу Військово-Морських сил України включено малий броньований артилерійський катер "Костопіль", повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Костопіль" це 7-й з серії катерів проекту 58155, який побудований на суднобудівному підприємстві "Кузня на Рибальському".

"На катері встановлено сучасне навігаційне і радіолокаційне обладнання та озброєння для ураження цілей противника. "Костопіль", як, втім і інші МБАКи, малопомітний для радіолокаційних та інфрачервоних засобів противника. Крім того, катер оснащений системою захисту від наведення зброї противника і системою автоматичної постановки димових і теплових завіс", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Міноборони України в суботу.

Катер отримав своє ім'я на честь однойменного міста Костопіль Рівненської області, де народився і проживав морський піхотинець Олексій Кондратюк. Український воїн героїчно загинув, виконуючи бойове завдання під Маріуполем Донецької області 17 березня 2017 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА