Інтерфакс-Україна
10:04 08.09.2020

Влада Білорусі підтверджує затримання Колесникової

1 хв читати
Влада Білорусі підтверджує затримання Колесникової

У Держприкордонкомітеті (ДПК) Білорусі підтвердили, що опозиціонери Антон Родненков і Іван Кравцов залишили територію республіки й опинилися на території України, а Марію Колесникову було затримано.

"Антон Родненков, Іван Кравцов та Марія Колесникова 8 вересня близько 4:00 спробували залишити територію Білорусі через автодорожній міжнародний пункт пропуску "Олександрівка" на білорусько-українському кордоні", - сказав журналістам офіційний представник ДПК Антон Бичковський.

За його словами, "з урахуванням особливостей інфраструктури пункту пропуску та проходження лінії держкордону на цій ділянці здійснюється посилення охорони держкордону і було виставлено додаткові прикордонні наряди".

Він зазначив, що "Родненков, Кравцов і Колесникова автомобілем "БМВ" пройшли митний прикордонний контроль, висунулися у бік України. Проте надалі, зустрівши прикордонний наряд, машина різко прискорилася, створивши загрозу життю військовослужбовця органів прикордонної служби".

"Колесникова виявилася поза транспортним засобом. По суті її випхали з нього і продовжили рух у бік України", - уточнив Бичковський.

За його словами, Родненков і Кравцов залишили територію Білорусі й опинилися на суміжній стороні. Колесникову наразі затримано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ

Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА

Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки

У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго

Єврокомісія втратила доступ до свого рекламного облікового запису у соціальній мережі Х - ЗМІ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА