Інтерфакс-Україна
07:32 10.09.2020

На Буковині лабораторно підтвердили 134 нові випадки інфікування коронавірусом

1 хв читати
На Буковині лабораторно підтвердили 134 нові випадки інфікування коронавірусом

За минулу добу в Чернівецькій області зафіксовано 134 нові випадки коронавірусної хвороби, одужала 81 особа, повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

"Уряд і Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій мають намір переглянути обмеження для територій, що перебувають у "червоній" зоні карантину. Але поки цього не сталося, повинні дотримуватися діючих заборон, адже ми живемо в правовій державі, де постанови Кабінету Міністрів мають вищу силу", - йдеться в повідомленні на сторінці в Фейсбуці в середу.

Загальна кількість хворих з початку фіксації захворювання склала 11715 людей.

"Ситуація складна, це виклик, якого ніхто не очікував, але ми разом із вами повинні знайти правильне рішення", - констатував Осачук.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Трамп: Європейські лідери планують зустріч із Зеленським на вихідних

Кабмін виділив 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків ракетно-дронової атаки РФ в Тернополі - Свириденко

Президент Чехії закликав уряд продовжувати підтримку України

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану – ЗМІ

Премʼєр Бельгії не виключає судового позову проти ЄС через можливу конфіскацію російських активів

План розвитку залізниці на 2026р включає держзамовлення на перевезення та Wi-Fi у спальних потягах - Мінрозвитку

Наукову концепцію розвитку законодавства України обговорили в Києві

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

Кабмін затвердив політику "зимового вступу" до вишів на "нульовий курс"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА