Інтерфакс-Україна
16:40 11.09.2020

Необхідно максимально прискорити впровадження Концепції перехідного правосуддя в Україні із залученням до роботи представників кримськотатарського народу - секретар РНБО

1 хв читати
Необхідно максимально прискорити впровадження Концепції перехідного правосуддя в Україні із залученням до роботи представників кримськотатарського народу - секретар РНБО

Необхідно максимально прискорити впровадження Концепції перехідного правосуддя в Україні з обов'язковим залученням до цієї роботи представників кримськотатарського народу, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Як повідомляє прес-служба РНБО, Данілов провів зустріч із представниками робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи при президентові України.

"Постійний представник президента України в АР Крим (голова робочої групи) Антон Кориневич поінформував про основні положення концепції, яка встановлює засади майбутньої державної політики щодо захисту та відновлення прав людини і основоположних свобод в умовах збройного конфлікту та окупації частини території України Російською Федерацією", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що концепція включає чотири елементи: реалізацію права знати правду про перебіг подій конфлікту; інституційні реформи як гарантію неповторення збройного конфлікту; заходи з відшкодування шкоди потерпілим від збройного конфлікту; притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні тяжких злочинів.

Наразі концепцію разом із проектом указу президента України щодо її твердження передано в Офіс президента України.

Крім того, Кориневич повідомив, що нині робоча група працює над розробкою комунікаційної стратегії концепції, і запросив представників апарату РНБО України до участі в цьому процесі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розвідники провели спецоперацію з евакуації чотирьох українських військових з ТОТ

Ділянка євроколії Ужгород – Чоп почала роботу 5 вересня

Сибіга обговорив із новим очільником МЗС Нідерландів санкції проти РФ та гарантії безпеки для України

Зеленський доручив уряду та ОП протягом місяця запропонувати цілісну платформу для ветеранів

Підліток отримав поранення через підрив на міні у Херсоні

Сибіга обговорив із главою МЗС Словаччини реалізацію взаємовигідних енергетичних та інфраструктурних проєктів

Перестановки відбулися в уряді Великої Британії

Фіцо: Словаччина невелика і не може надати Україні багато гарантій безпеки, але підтримує їх

Сійярто: Угорщина не може відмовитись від російської нафти, бо "не має іншого вибору"

Фіцо заперечив, що обговорював з Путіним у Китаї енергетичну блокаду України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА