Інтерфакс-Україна
20:01 18.09.2020

Затриманому за напад на Балуха повідомлено про підозру

2 хв читати
Затриманому за напад на Балуха повідомлено про підозру

Правоохоронці затримали підозрюваного в нападі на колишнього політичного в'язня РФ, громадського активіста Володимира Балуха.

"Поліція Києва затримала підозрюваного в нападі на Володимира Балуха в ніч на 8 вересня. Подробиці в найближчу годину в заяві поліції та прокуратури", - заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС у соцмережі Facebook.

Як повідомляє прес-служба поліції Києва, слідчі встановили, що напередодні нападу Володимир Балух разом із друзями відзначав річницю звільнення з полону в ресторані "Козак". Близько півночі Балух вийшов із закладу і попрямував до ресторану Edem. Там у нього виник конфлікт із невідомим. Чоловік ударив його ногою - потерпілий впав і втратив свідомість. Після цього зловмисник втік, не надавши постраждалому допомогу.

"Сьогодні зловмисника затримали. Ним виявився місцевий житель, 1988 року народження. З'ясувалося, що він прийшов у гості до знайомого, який працює охоронцем в одному із ресторанів", - йдеться в повідомленні правоохоронців.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Найближчим часом суд обере йому запобіжний захід.

Як повідомлялося, про побиття Балуха у вівторок, 8 вересня, повідомив український режисер, колишній політв'язень Кремля Олег Сенцов. За його словами, Балух перебував у свідомості, у нього зламана рука і ключиця, загрози його життю немає.

У поліції Києва повідомили, що 49-річного постраждалого госпіталізували з тілесними ушкодженнями з київського Гідропарку, у нього виявили відсутність мобільного телефона та банківської картки.

Пізніше співголова парламентської фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко повідомила, що Балух перебуває в реанімації.

У середу, 16 вересня, колишній політв'язень, журналіст Роман Сущенко повідомив, що Балух перебуває у важкому стані, опритомнів, але намагався зірвати пов'язку з голови, тому лікарі ввели його в стан медикаментозної коми.

Балух - кримський фермер, був засуджений за рішенням підконтрольного Росії Роздольненського райсуду Криму до п’яти років колонії за сукупністю двох кримінальних справ. Він був фігурантом справи про незаконне зберігання зброї та вибухівки (ч. 1 ст. 222 і ч. 1 ст. 222.1) та ч. 2 ст. 321 Кримінального кодексу РФ (дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства). Був звільнений у рамках взаємного звільнення утримуваних осіб між Україною та Росією 7 вересня 2019 року

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

Від початку року знешкоджено більш як 307 тис окупантів

Зеленський запросив Катар взяти участь у саміті щодо повернення українських дітей у Нью-Йорку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА