Інтерфакс-Україна
07:44 24.09.2020

На Буковині за добу лабораторно підтвердили 114 випадків захворювання коронавірусом

1 хв читати

Станом на вечір середи в Чернівецькій області зареєстровано 114 нових випадків захворювання коронавірусом, кількість хворих збільшується, повідомив голова Чернівецької обласної держадміністрації Сергій Осачук в Facebook.

"У порівнянні з березнем, коли епідемія коронавірусу тільки набирала обертів, система охорони здоров'я України значно змінилася і зміцнилася. Вона стала більш витривалою і підготовленою до боротьби з коронавірусною інфекцією. Втім COVID-19 ще не відступає, а продовжує підступно збільшувати кількість хворих в Україні, і на Буковині, зокрема", - написав Осачук у середу ввечері.

23 вересня в області підтвердили 114 випадків зараження коронавірусом, видужав 71 заражений. Всього в області зафіксували 13 562 випадки COVID-19 і 7790 видужань.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА