07:13 28.09.2020

У річках Карпатського регіону через дощі очікуються повені

1 хв читати
У річках Карпатського регіону через дощі очікуються повені

У річках Карпатського регіону в зв'язку з дощами очікуються повені, повідомила прес-служба Держслужби з НС.

"За даними Укргідрометцентру, 27-28 вересня, у зв'язку з очікуваними значними дощами, місцями сильними зливами, на річках Карпатського регіону очікуються підвищення рівнів води на 0,3-1,5 м", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що при сильних зливах у гірських районах можливе формування значного схилового стоку і локальних селевих потоків.

"Вранці 28 вересня на р. Прут - м.Чернівці очікується проходження максимального рівня дощового паводку висотою 0,7-1,2 м над фактичним рівнем станом на 8 ранку 27 вересня, без загрози негативних наслідків", - зазначили у відомстві.

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА