22:10 01.10.2020

Очікуємо від РНБО рішення в питаннях екологічної безпеки, зокрема забезпечення громадян питною водою - Зеленський

1 хв читати
Очікуємо від РНБО рішення в питаннях екологічної безпеки, зокрема забезпечення громадян питною водою - Зеленський

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) повинна прийняти рішення щодо питань екологічної безпеки країни, передбачивши, зокрема, забезпечення громадян питною водою в необхідних обсягах, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Питання збереження та відновлення раціонального використання водних ресурсів потребує розгляду на високому рівні. Ми очікуємо від Ради національної безпеки і оборони рішення щодо питань екологічної безпеки України, одним з питань якої є посилення гарантованого Конституцією України права громадян на достатній життєвий рівень та екологічну безпеку шляхом забезпечення питною водою в необхідних обсягах", - повідомив глава держави під час участі в нараді щодо стану і проблем розвитку водогосподарського комплексу в межах робочої поїздки в Рівненську область.

Зеленський зазначив, що в проекті держбюджету на наступний рік передбачено фінансування для впровадження системи страхування та розширення програм зрошення в Україні, перш за все на півдні. Президент додав, що це можливо зробити також за рахунок державних гарантій.

За результатами зустрічі президент України доручив уряду до початку 2021 опрацювати питання врегулювання нормативно-правової бази з передання на довгострокове зберігання, використання, утримання та відновлення об'єктів інженерної інфраструктури водогосподарсько-меліоративного комплексу землекористувачам, які ведуть господарську діяльність на меліорованих землях.

Також до 1 січня 2021 Кабмін повинен розробити концепцію щодо охорони і відновлення малих і середніх річок України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА