09:36 05.10.2020

Пожежники ліквідували 6 із 8 основних осередків природних пожеж на Луганщині - ДСНС

3 хв читати
Пожежники ліквідували 6 із 8 основних осередків природних пожеж на Луганщині - ДСНС

На території Луганської області триває гасіння основних осередків пожеж, і станом на ранок понеділка, 5 жовтня, шість із восьми осередків займання ліквідовано, повідомили в прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 9:00 5 жовтня з восьми основних осередків пожеж лісових масивів, очерету та сухої рослинності  шість осередків ліквідовано, один осередок локалізований, вживаються заходи щодо локалізації осередку пожежі лісового масиву в районі с. Смолянинове", - йдеться в оновленій інформації, розміщеній на сайті ДСНС.

Так, триває локалізація осередку №1 пожежі, що виникла на околиці с. Смолянинове Новоайдарського району, де вогонь пройшов понад 1,4 тис. га лісових насаджень.

"Сили та засоби ДСНС зосереджено на захисті населених пунктів, польового артилерійського складу ЗСУ поблизу с. Боровеньки та газорозподільчої станції на околиці с. Олександрівка. Працює важка інженерна техніка ЗСУ (БАТ). Залучено 717 осіб і 109 од. техніки, з них від ДСНС 351 людей особового складу та 80 од. техніки. Завдяки комплексному застосуванню наземних сил і авіації не допущено поширення вогню до населених пунктів, потреби в евакуації не було", - йдеться в повідомленні.

Осередок пожежі №2 біля н. п. Боброве, Воронове та Боровське з подальшим поширенням у напрямі Сєвєродонецька ліквідовано о 8:30 понеділка.

Осередок пожежі №3 біля н. п. Трьохізбенка, Муратове та Капітанове (Новоайдарський район) також ліквідовано о 8:30 5 жовтня.

Осередок лісової пожежі №4 поблизу сіл Лобачеве та Геївка (Станично-Луганський район) було ліквідовано о 9:00 4 жовтня.

Осередок №5 - пожежу очерету та сухої рослинності між селами Піщане, Нижньотепле та Артема (Станично-Луганський район) - ліквідовано о 19:30 3 жовтня.

Осередок №6 біля с. Вільхове (Станично-Луганський район). Пожежу локалізовано о 19:30 3 жовтня на площі близько 2 тис. га. Для гасіння додатково залучено пожежний потяг. Працює важка інженерна техніка ЗСУ (ІМР). Залучені 449 людей і 34 од. техніки.

Осередок №7 біля с. Болотене (Станично-Луганський район) - пожежа очерету та сухої рослинності - ліквідовано о 9:15 4 жовтня.

"За попередніми оцінками, орієнтовна площа, пройдена вогнем, усіх семи осередків становить понад 20 тис. га", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, під час ліквідації лісових пожеж знайдено тіла 11 людей, з яких три людини загинули внаслідок отруєння продуктами горіння, одна людина - від отриманих опіків, три людини - внаслідок серцевих нападів і причина загибелі ще чотирьох встановлюється. Постраждали 18 людей (зокрема три співробітники ДСНС).

Інформацію про знищення і пошкодження житлових будинків і об'єктів інфраструктури уточнюють місцеві органи влади.

Під час гасіння пожеж евакуйовані 150 осіб.

Загалом до гасіння залучені 1 тис. 821 людина і 251 одиниця техніки, зокрема три літаки АН-32 П і два вертольоти ДСНС.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА