Інтерфакс-Україна
07:05 07.10.2020

Понад 750 людей постраждали в результаті заворушень у Бішкеку

1 хв читати
Понад 750 людей постраждали в результаті заворушень у Бішкеку

Під час заворушень у Бішкеку постраждали 768 осіб, повідомили "Інтерфаксу" в середу в МОЗ Киргизстану.

"До організацій охорони здоров'я звернулися 768 постраждалих у результаті заворушень у Бішкеку", - повідомив представник Міністерства охорони здоров'я.

За даними медиків, 550 пацієнтів після надання первинної медичної допомоги направлено на амбулаторне лікування, госпіталізовано 218 осіб, з них семеро людей перебувають у реанімації. Одна людина 2001 року народження померла від забою головного мозку.

Напередодні МОЗ повідомляв про 686 постраждалих у результаті заворушень.

Після масових протестів прихильників партій, опозиційних президентові Киргизстану Сооронбаю Жеенбекову, що почалися увечері минулого понеділка, Центральна виборча комісії країни скасувала результати парламентських виборів, що пройшли 4 жовтня. Жеенбеков заявив про спробу захоплення влади в країні і закликав лідерів протестів повернутися в правове русло.

У ніч на вівторок учасники протесту звільнили з СІЗО колишнього екс-президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва, екс-прем'єра Сапара Ісакова та інших опозиційних Жеенбекову політиків.

Повідомлялося, що протестувальники захопили будівлю парламенту і офісу президента в Бішкеку, будівлі мерії і уряду.

Прихильники Атамбаєва з Соціал-демократичної партії Киргизстану у вівторок заявили про зміну влади в країні. У Бішкеку було створено Координаційну раду опозиції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепці Скороход збільшили розмір застави до 4 млн грн - САП

У Дніпрі заживлена вся критична інфраструктура, крім Павлограда, де постійна тривога, – YASNO

Окупанти вдарили двома "Іскандерами" у багатоквартирні будинки Кривого Рогу – Вілкул

Комунальні служби Києва опрацьовують додаткові алгоритми реагування на значні похолодання в умовах загрози обстрілів

Київ підготував 69 мобільних котелень та 1200 пунктів обігріву в очікуванні негоди

Київщина готується до негоди: на дорогах понад 220 од. техніки, підготовлено 56 місць відстою транспорту, працюють пункти обігріву

ДТЕК: аварійні бригади переведено в посилений режим роботи у Києві та області через негоду

"ArcelorMittal Кривий Ріг" через атаки 7 січня теж частково зупинив виробництво

Глава МВС: Працюємо в посиленому режимі, допомагаємо з підключенням критичної інфраструктури до резервного живлення на Дніпропетровщині

Кабмін звільнив Гоцинця з посади голови Держгеонадр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА