Інтерфакс-Україна
15:30 10.10.2020

Керівник Міносвіти України закликав організувати в школах дистанційне навчання на наступні два тижні

1 хв читати
Керівник Міносвіти України закликав організувати в школах дистанційне навчання на наступні два тижні

Виконувач обов'язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет закликав владу перевести школи на дистанційне навчання у зв'язку з поширенням коронавірусу.

"Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька - знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей. Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО", - написав Шкарлет у своєму Telegram-каналі в суботу.

Він зазначив, що Міністерство освіти спільно з Міністерством охорони здоров'я України постійно моніторять ситуацію з поширення коронавірусної хвороби, зокрема в закладах освіти.

"Найголовніше для нас зараз - не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров'я людей", - наголосив Шкарлет.

Як повідомлялося, в Україні за минулу добу було підтверджено 5 728 нових випадків захворювання на COVID-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ФАО та Норвегія виділяють $4 млн для підтримки 6 тис. сільських домогосподарств у 3 прифронтових областях

Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО

Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду

"Укрзалізниця" уніфікувала прайс на ремонт приватних вантажних вагонів

Новий пакет санкцій ЄС проти РФ може бути прийнятий до 24 лютого - ЗМІ

Зеленський: Росія має розуміти: холод війну виграти не допоможе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА