Інтерфакс-Україна
07:11 13.10.2020

У Донецькій області коронавірус лабораторно підтвердили у 262 осіб

1 хв читати
У Донецькій області коронавірус лабораторно підтвердили у 262 осіб

За минулу добу коронавірус лабораторно підтвердили у 262 людей в Донецькій області, загальна кількість заражених збільшилася до 5961, повідомив глава ОДА Павло Кириленко.

"За понеділок, 12 жовтня, коронавірусну хворобу виявили ще у 262 жителів Донецької області, зокрема у 15 дітей", - повідомив глава ОДА на своїй сторінці в Фейсбуці в ніч на вівторок.

За його словами, через значне зростання кількості нових хворих значно ускладнюється первинна і вторинна статистична обробка інформації, тому в зведеннях можливі затримки. "Врешті-решт буде врахований кожен хворий, але на це може знадобитися трохи більше часу", - наголосив Кириленко.

Він також зазначив, що пандемія поширюється все швидше. "Єдиний спосіб зараз її уповільнити - дотримуватися карантину і протиепідемічних рекомендацій МОЗ", - додав глава ОДА.

За інформацією Донецької ОДА з початку пандемії в регіоні від коронавірусу померло 68 осіб, 2 111 вилікувалося, 3 782 продовжують лікування.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро цивільних постраждали внаслідок російської ракетної атаки на Черкаси - ОВА

Ефективність НАБУ і САП є важливою частиною шляху України до ЄС - Матернова

Російські дрони пошкодили пам'ятки архітектури в Одесі - ОВА

"Це не справжнє перемир'я" – речник МЗС України про пропозицію РФ

Умєров за результатами зустрічі у Стамбулі: 1200 людей взяли участь у гуманітарному обміні і ці обміни буде продовжено

Кабмін поклав на Міненерго функції із забезпечення формування держполітики у сфері управління зоною відчуження

Кабмін пропонує Раді погодити нові норми підтримки сімей з дітьми: підвищення виплат за народження, "єЯсла", "Пакунок школяра"

Кабмін пропонує Раді скасувати адмінвідповідальність за порушення вимог щодо заняття народною медициною

Кабмін пропонує Раді скасувати понад 60 інструментів держрегулювання господарської діяльності у різних сферах

Затвердили запуск грантового конкурсу в межах Brave1 щодо виробництва вибухових речовин в Україні - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА