Інтерфакс-Україна
07:53 17.10.2020

На Буковині за добу лабораторно підтвердили 247 випадків захворювання коронавірусом

1 хв читати
На Буковині за добу лабораторно підтвердили 247 випадків захворювання коронавірусом

Станом на вечір п'ятниці в Чернівецькій області зареєстровано 247 нових випадків захворювання коронавірусом, кількість хворих збільшується, повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

"247! Це найбільша цифра з початку епідемії в Чернівецькій області. Значна кількість нових випадків інфікування саме в Чернівцях. COVID-19 не відступає і продовжує підступно і стрімко збільшувати кількість хворих в Україні, і на Буковині, зокрема. Тому ще раз звертаюся до всіх - дотримуйтесь карантину", - написав Осачук на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у п'ятницю ввечері.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала в Харкові через удар БпЛА

Петиція про розміщення у вестибюлях київського метро фандоматів для оплати проїзду через збір пластику не набрала необхідних голосів

Російський БпЛА влучив у багатоповерхівку поблизу ТЦ - мер Харкова

Петиція до Кабміну про забезпечення хворих на цукровий діабет сенсорами моніторингу рівня глюкози набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Війна Росії проти України – це наслідки байдужості ключових держав світу

Європа має обрати свободу або залежність, зволікання має наслідки – Зеленський

Слідом за фудтраками з гарячими напоями Трійка планує запустити стаціонарні пункти незламності для киян

Зеленський до білорусів: Ви європейський народ, який буде разом з вільними народами Європи

Обсяг наданої Вільнюсом військової допомоги Україні перевищив EUR1 млрд - литовський президент

Міністр Федоров: Посилюємо РЕБ і звʼязок на фронті — "Флеш" приєднався до команди радників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА