Інтерфакс-Україна
19:36 21.10.2020

Суд продовжив запобіжні заходи обвинуваченим у "справі Шеремета"

2 хв читати
Суд продовжив запобіжні заходи обвинуваченим у "справі Шеремета"

Шевченківський районний суд Києва у середу продовжив ще на два місяці запобіжні заходи обвинуваченим у вбивстві журналіста Павла Шеремета: тримання під вартою для Андрія Антоненка, цілодобовий домашній арешт для Юлії Кузьменко та особисті зобов'язання для Яни Дугарь.

Відповідне рішення суд виніс за клопотанням сторони обвинувачення.

"Клопотання прокурора задовольнити, продовжити термін дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою обвинуваченому Антоненку... до 19 грудня включно. Продовжити термін дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту обвинуваченій Кузьменко... Продовжити термін дії додаткових зобов'язань обвинуваченій Дугарь", - йдеться в ухвалі суду.

Суд оголосив резолютивну частину ухвали. Антоненко, Кузьменко та їхній захист можуть подати апеляції на це рішення протягом семи днів.

Слухання справи по суті продовжиться об 11:00 17 листопада.

Як повідомлялося, вранці 20 липня 2016 року в центрі Києва було підірвано машину керівника інтернет-видання "Українська правда" Олени Притули, в якій перебував Шеремет. Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху.

Про підозру в вбивстві Шеремета повідомлено трьом особам: військовій медсестрі Яні Дугарь, волонтеру та дитячому медику Юлії Кузьменко, а також музиканту та ветерану АТО Андрію Антоненку. Досудове слідство стосовно підозрюваних було завершено 22 травня.

25 серпня Шевченківський райсуд Києва ухвалив рішення, згідно з яким розгляд по суті справи з обвинувачення Антоненка, Дугарь і Кузьменко в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета здійснюватиме суд присяжних.

Кузьменко перебуває під цілодобовим домашнім арештом, на Дугарь покладено особисті зобов'язання, а Антоненка тримають під вартою. Жоден із обвинувачених свою провину в причетності до вбивства Шеремета не визнає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спровокована ворожим ударом пожежа у Харкові охопила 300 кв. м. - Синєгубов

Трамп: Ізраїль погодився на 60-денне припинення вогню в Газі

Вибух у Харкові: місто зазнало повітряної атаки, горить нежитлова споруда у Новобаварському районі

Гегсет призупинив постачання Україні Patriot, GMLRS, Hellfire, Stinger і 155-мм снарядів - ЗМІ

Мерц про постачання Taurus для України: Німеччина не стане стороною війни

Ворог завдав чергової атаки дронами-камікадзе по Ізмаїльському району Одеської області

Пентагон призупинив постачання деяких ракет ППО та високоточних боєприпасів до України через виснаження запасів США - ЗМІ

Окупанти втратили 118 військових на Покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 112 ворожих атак - Генштаб

Келлог спростував нібито обіцянку Лукашенку обмежити удари ЗСУ по РФ: це обумовлено взаємними діями Москви

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА