07:36 22.10.2020

На Буковині за добу лабораторно підтвердили 248 випадків захворювання коронавірусом

1 хв читати

Станом на вечір середи в Чернівецькій області зареєстровано 248 нових випадків захворювання коронавірусом, кількість хворих збільшується, повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

"Хворих коронавірусом буковинців щодня стає все більше. Протягом останнього тижня обласний лабораторний центр фіксує понад 200 нових випадків на добу. Сьогодні у нас черговий рекорд в області - 248 нововиявлених фактів інфікування COVID-19", - написав Осачук на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у середу ввечері.

Також повідомляється, що за останню добу зафіксовано 93 випадки одужання. Всього з початку епідемії в регіоні інфіковано 18 562 особи, 9 688 одужали, 419 - померли.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мін'юст України надасть комплексний аналіз висновків ЄСПЛ та план дій щодо виконання рішення у справі про трагічні події 2 травня 2014 р. в Одесі

Цьогоріч в "Артеку" за кошти держбюджету відпочинуть в 1,5 раза більше дітей

Умєров зустрівся з представниками провідних фінських оборонних і технологічних компаній

СБУ затримала депутата Херсонської облради, який під час окупації вивозив до РФ українську агропродукцію

Відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи з питань вилучення на користь України заморожених активів РФ

Очільник Київської МВА вітає рішення Кличка про звільнення корумпованих чиновників та пропонує аудит міського управління

Швеція виділить $138 млн на відновлення України

США запровадять мита у 200% на алкоголь із країн ЄС, якщо Євросоюз не скасує мита на віскі, - Трамп

Фінляндія оголосила про 28-й пакет військової допомоги для України на EUR200 млн

ЄСПЛ назвав Україну винною у справі про події 2 травня 2014 р., але визнав вплив Росії, – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА