11:40 27.10.2020

ОАСК скерував окремі рішення до НАБУ, ДБР і Кабміну для врегулювання ситуації з виконанням рішення КС про незаконність призначення Ситника

2 хв читати
ОАСК скерував окремі рішення до НАБУ, ДБР і Кабміну для врегулювання ситуації з виконанням рішення КС про незаконність призначення Ситника

Окружний адміністративний суд Києва скерував до Державного бюро розслідувань (ДБР) рішення про відкриття провадження у зв'язку з невиконанням рішення Конституційного Суду України про неконституційність призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

"Окружний адміністративний суд Києва... під час розгляду справи за позовом Олександра Карєєва до НАБУ, задовольнив його клопотання щодо постановлення та направлення окремої ухвали... з метою усунення причин та умов, що призвели до порушення вимог законодавства щодо невиконання вищезгаданого рішення КС. ОАСК ухвалив направити окремі ухвали: ДБР надати вказівку щодо реєстрації кримінального провадження за ст.109, ч.4 ст.382, ч.1 і ч.2 ст.353 КК України", - йдеться в повідомленні суду.

Ще одним рішенням " кожному із заступників директора НАБУ для вжиття відповідних заходів реагування та надати вказівку щодо виконання дій з виконання обов’язку, що визначений в абзаці 2 ч.5 ст.19 закону України "Про центральні органи виконавчої влади".

- Кабінету Міністрів України окремим рішенням надано вказівку: "Щодо вжиття заходів стосовно забезпечення виконання Конституції і законів України НАБУ; спрямовування і координації роботи НАБУ з виконання рішення КСУ від 28.08.2020 у справі №9-р/2020 та щодо визначення міністра, до сфери спрямування і координації якого буде належати діяльність НАБУ;

- РНБО суд зобов'язав вживати заходів із "координації і контролю діяльності НАБУ щодо виконання вищезазначеного рішення КСУ".

- Мін'юсту, відповідно до рішення суду, слід внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань на підставі згаданого рішення КСУ.

ОАСК встановив термін - один місяць для подання звітів про виконання рішення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА