Інтерфакс-Україна
06:52 28.10.2020

Довибори в Раду в 208 окрузі в Чернігівській області виграв Гунько

2 хв читати
Довибори в Раду в 208 окрузі в Чернігівській області виграв Гунько

Кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" Анатолій Гунько переміг Олега Ляшка від Радикальної партії на довиборах до Верховної Ради в 208 окрузі в Чернігівській області.

Згідно з даними на сайті Центральної виборчої комісії станом на 02.00 середи, 28 жовтня, Гунько набирає 34,08% (21 185 голосів), Ляшко - 31,8% (19 772). Підраховано 99,49% протоколів.

На третьому місці з результатом 26,69% - самовисуванка Людмила Давиденко. За неї свої голоси віддали 16 595 виборців.

Як повідомлялося, в понеділок вранці, 26 жовтня, кандидат на проміжних виборах народного депутата в ОВО №208 Анатолій Гунько ("Слуга народу") повідомив, що згідно з проведеним його штабом підрахунком голосів він переміг на виборах в окрузі №208 25 жовтня, з різницею в 1442 голоси.

Зі свого боку, Ляшко заявив, що не визнає результат "цих куплених виборів" і заявив про масштабний підкуп виборців в окрузі.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, коментуючи ситуацію, що склалася, заявив, що "висока явка в цьому окрузі дійсно мала місце і дійсно є привід задуматися, чому вона була", і порадив Ляшку підготувати документи для перевірки всіх фактів можливих правопорушень у день голосування та встановлення причин високої явки.

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в свою чергу закликав опонентів Гунька "не затягувати процес підрахунку голосів".

Лідер партії "Радикальна партія Олега Ляшка" звернувся в Національну поліцію України і до генерального прокурора з вимогою розслідувати можливу фальсифікацію результатів голосування в одномандатному виборчому окрузі (ОВО) №208 (Чернігівська обл.).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаку БпЛА зазнали пошкоджень гуртожитки КНУ ім. Т.Шевченка, постраждали 4 особи

Спеціалісти ООН з прав людини засуджують нову смертоносну хвилю російських атак по всій Україні

Кількість постраждалих через ворожу атаку на Київщині збільшилась до 31 людини, з них – 7 дітей

МЗС України: Закликаємо партнерів до посилення тиску на Росію та зміцнення обороноздатності України

Нідерланди 26 травня відправлять Україні останній із 24 обіцяних F-16

Кандидат у президенти Польщі Тшасковський за вступ України до НАТО, але проти направлення військ

Початок тижня в Україні буде теплим, у більшості областей - дощі, місцями грози

Через ворожу атаку на Київщині постраждали 29 осіб, серед них – 6 дітей

До України з полону повернулися 303 військовослужбовці

У Куп'янську двоє загиблих і троє постраждалих внаслідок ворожого авіаудару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА