Інтерфакс-Україна
11:11 28.10.2020

Нацполіція України на третину підвищила кількість розкритих корупційних злочинів - Венедіктова

1 хв читати
Нацполіція України на третину підвищила кількість розкритих корупційних злочинів - Венедіктова

Національна поліція України в співпраці з органами прокуратури успішно налагодила системну роботу у сфері боротьби з корупцією, заявила генеральний прокурор Ірина Венедіктова на нараді з керівництвом Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції у вівторок.

"Понад 80% кримінальних проваджень щодо корупційних правопорушень розслідує Національна поліція України в тісній співпраці з органами прокуратури. На третину цього року збільшилася кількість викритих таких злочинів, на 20% кількість засуджених осіб. Нам вдалося налагодити системну роботу, проте необхідно докласти спільних зусиль для підвищення ефективності розслідування, щоб винні в корупційних злочинах усіх рівнів були справедливо покарані", - наголосила Венедіктова, повідомляє прес-служба Нацполіції в соцсети Facebook.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков погодився з генпрокурором і зазначив, що обсяг спільної роботи - колосальний. А органи внутрішніх справ працюють із прокуратурою для того, щоб знизити рівень корупції в Україні та показати суспільству результати роботи.

За категоріями правопорушень серед скерованих до суду кримінальних проваджень найбільше привласнень, розтрат майна або заволодінь ним шляхом зловживання службовим становищем - 1347, одержання неправомірної вигоди службовою особою - 136, зловживань владою або службовим становищем - 147 і зловживань впливом 43.

За словами голови Нацполіції Ігоря Клименка, цього року також було складено понад 10 тис. протоколів про корупцію, 70% з яких уже скеровано до суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

План припинення війни може включати розгортання європейських сил в Україні

Внаслідок бомбового удару росіян по Запоріжжю загинула людина, ще одна дістала поранень

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня , конклав між 5 і 10 травня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА