21:59 29.10.2020

Загальнонаціональний карантин через COVID-19 повинен бути лише крайнім заходом

1 хв читати
Загальнонаціональний карантин через COVID-19 повинен бути лише крайнім заходом

Карантин у масштабах всієї країни, що вводиться через коронавірус COVID-19, слід вважати винятковим кроком, заявив у четвер глава європейського підрозділу ВООЗ Ганс Клюге.

"Ми розглядаємо загальнонаціональні карантини як крайню міру, тому що вони нехтують все ще існуючими можливостями задіяти кожного в базових і ефективних заходах (проти коронавірусу - ІФ)", - цитують Клюге західні ЗМІ.

Він пояснив, що загальний режим ізоляції хоча і допоможе припинити поширення COVID-19 і розвантажити систему охорони здоров'я, супроводжуватиметься збитком для економіки, зростанням домашнього насильства і психічних проблем у населення. Клюге наголосив, що рішучі дії проти епідемії не обов'язково повинні означати жорсткий карантин.

Також він заявив, що необхідно адаптувати тестування на COVID-19 і відстеження контактів заражених з метою зробити їх "більш цілеспрямованими для максимального впливу". Він зробив висновок, що просте розширення масштабів тестування більше не відповідає вимогам моменту.

Водночас він сказав, що європейський регіон тепер переживає найпотужніше з початку епідемії поширення COVID-19.

"Європа - знову в епіцентрі епідемії", - додав Клюге.

Раніше в четвер, нагадують ЗМІ, європейський підрозділ ВООЗ повідомив, що кількість випадків коронавірусу в регіоні переступила позначку в 10 млн. При цьому в сферу відповідальності цього підрозділу ВООЗ входить і Росія і країни Центральної Азії - всього 53 держави, зазначають ЗМІ.

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА