Інтерфакс-Україна
13:39 05.11.2020

Станцію метро "Площа Льва Толстого" відкрито для пасажирів, вибухонебезпечних предметів не виявлено

1 хв читати
Станцію метро "Площа Льва Толстого" відкрито для пасажирів, вибухонебезпечних предметів не виявлено

Станцію метро "Площа Льва Толстого" і пересадку на станцію "Палац спорту" відкрито для пасажирів, повідомляє прес-служба Київського метрополітену в соцмережі Facebook.

"Вибухонебезпечних предметів не виявлено... Метрополітен працює в звичайному режимі", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше станцію "Площа Льва Толстого" було закрито для пасажирів у зв'язку з анонімним повідомленням про мінування.

Джерело: https://www.facebook.com/kyivmetro/posts/2767148110199253

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог завдав чергової атаки дронами-камікадзе по Ізмаїльському району Одеської області

Пентагон призупинив постачання деяких ракет ППО та високоточних боєприпасів до України через виснаження запасів США - ЗМІ

Окупанти втратили 118 військових на Покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 112 ворожих атак - Генштаб

Келлог спростував нібито обіцянку Лукашенку обмежити удари ЗСУ по РФ: це обумовлено взаємними діями Москви

ГУР завдало удару по нафтопереробному заводу "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ — Генштаб

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження корпусу Іжевського заводу "Купол" у РФ після удару СБУ

В межах ініціативи Bring Kids Back UA повернули двох українських підлітків із окупованих територій — Єрмак

В Офісі Президента відбулася зустріч із делегацією ОБСЄ щодо підтримки України

Глави МЗС України та Німеччини відвідали Одеський порт, обговорили наслідки ударів РФ, ППО та продовольчу безпеку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА