22:09 06.11.2020

Дискурс, розпочатий президентом щодо КС, є тиском на нього і його суддів - суддя КС Сліденко

1 хв читати
Дискурс, розпочатий президентом щодо КС, є тиском на нього і його суддів - суддя КС Сліденко

Дискурс, розпочатий президентом України Володимиром Зеленським, щодо Конституційного суду України, є тиском на нього і його суддів, повідомив суддя Конституційного суду України Ігор Сліденко.

"Так, абсолютно вірно. Я вважаю, це моя особиста думка, але будь-який професійний юрист, знайомий з українським законодавством, вам скаже, що сам дискурс, поставлений президентом, щодо Конституційного суду, вже є тиском на Конституційний суд і на його суддів. А стосовно законопроекту, про який ви говорите, мені здається, кожен, хто звернеться до компетентних органів із заявою про злочин, буде абсолютно правий, оскільки там очевидні ознаки посягання на державний лад України", - сказав Сліденко в ефірі ток-шоу "Світ і війна" на телеканалі "Інтер" у п'ятницю.

Як повідомлялося, Сліденко заявив, що ще 8 жовтня написав заяву про відставку через тиск з боку Офісу президента, однак рішення за заявою про відставку ще не прийнято. "8 жовтня я написав заяву ... Якщо держава Україна мені не довіряє в особі представника президента ... то я не маю права бути в цьому органі (КС - ІФ)", - сказав Сліденко.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА