22:05 08.11.2020

У поліції Аджарії заявили про мобілізацію спецназу через протести грузинської опозиції в Батумі

2 хв читати
У поліції Аджарії заявили про мобілізацію спецназу через протести грузинської опозиції в Батумі

Глава департаменту поліції Аджарської автономної республіки Костянтин Ананіашвілі назвав спокійною ситуацію на акції опозиції в Батумі, а мобілізацію сил поліції, включно зі спецназом, - звичайними заходами щодо захисту порядку.

У бесіді з журналістами він заявив, що співробітники правоохоронних органів будуть діяти відповідно до розвитку подій.

"На даному етапі перед Будинком уряду Аджарії спокійна обстановка", - сказав він, зазначивши, що мобілізація сил поліції, включно зі спецназом, є звичайними заходами, спрямованими на забезпечення громадського порядку під час подібних акцій.

Коментуючи небажання представників опозиції підкорятися введеним урядом Грузії з 9 листопада регуляцій, пов'язаних із заходами щодо запобігання поширення COVID-19, Ананіашвілі заявив, що МВС діятиме відповідно до закону.

"Чекаємо розвитку подій", - сказав він.

Раніше в неділю учасники мітингу опозиції, що проходить в Батумі перед будівлею уряду Аджарської автономної республіки паралельно з Тбілісі заявили, що будуть ігнорувати введені владою в зв'язку з пандемією коронавірусу обмеження і переходять на режим 24-годинного протесту.

Як заявив на акції представник опозиційної партії "Єдиний національний рух" (ЄНР) Мірдат Камададзе, учасники акції мають намір встановити перед будівлею аджарського уряду намети і будуть ігнорувати оголошені владою обмеження на пересування після 22:00 години вечора.

У свою чергу інший представник ЄНР Джелал Кікава заявив на акції, що, незважаючи на пандемію, акції продовжаться.

Раніше незгодні з результатами парламентських виборів і виборів до Верховної ради Аджарії, що пройшли 31 жовтня, представники опозиційних партій в Батумі зажадали проведення нових виборів і відставки голови Центрвиборчкому Грузії Тамари Жванії. Аналогічні вимоги пролунали на мітингу опозиції в Тбілісі. У правлячій партії "Грузинська мрія" вимоги опозиції назвали абсурдними.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА