17:50 12.11.2020

"Епіцентр К" під час карантину вихідного дня продаватиме лише товари першої необхідності та продукти

2 хв читати
"Епіцентр К" під час карантину вихідного дня продаватиме лише товари першої необхідності та продукти

Група компаній "Епіцентр К" дотримуватиметься карантинних вимог, встановлених урядом України, й реалізовуватиме лише продукти, медичні, ветеринарні товари та засоби гігієни, повідомила прес-служба компанії.

"Під час карантину вихідного дня мережі "Епіцентр" і "Нова лінія" реалізовуватимуть виключно життєво необхідні товари, дозволені постановою Кабміну "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641", до яких належать харчові продукти, засоби гігієни, лікарські засоби та товари медичного призначення, ветеринарні препарати, корми, а також доставлятимуть їжу з наших ресторанів", - повідомила група.

Компанії групи також мають намір вживати заходів для уникнення черг у точках видачі онлайн-замовлень.

Водночас ГК "Епіцентр К" не згодна з усіма заходами, впровадженими урядом, зазначається в повідомленні.

"Через наші соціальні мережі й контакт-центр ми отримуємо багато звернень від наших покупців із проханням не закривати торговельні центри під час карантину вихідного дня за прикладом сусідньої Польщі, де будівельно-господарські гіпермаркети продовжують працювати впродовж карантину. Ми цінуємо вашу любов і довіру, але ставимо ваше здоров'я та інтереси держави на перше місце", - зазначено в повідомленні.

Раніше мережа "Епіцентр" у Facebook повідомила, що не закриватиметься у вихідні, незважаючи на впровадження в Україні карантину вихідного дня з 14 по 30 листопада. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов закликав органи контролю відреагувати на заяву мережі.

ТОВ "Епіцентр К" володіє в Україні мережею однойменних торговельних центрів. Компанія створена в 2003 році й відкрила перший гіпермаркет у Києві в грудні того самого року.

За даними Єдиного держреєстру юридичних осіб і осіб-підприємців на вересень 2020 року, учасниками ТОВ "Епіцентр К" є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Статутний капітал ТОВ "Епіцентр К" становить 158,6 млн грн. Його керівником є Петро Михайлишин.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА