Інтерфакс-Україна
20:37 13.11.2020

Лукашенко відкидає можливість діалогу з протестувальниками

2 хв читати
Лукашенко відкидає можливість діалогу з протестувальниками

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, якого ЄС, США не визнають законно обраним, заявив про готовність вести діалог з опозицією, однак при цьому відкинув можливість діалогу з учасниками акцій протесту.

"Немає теми для розмови. У мене в Білорусі вистачає не тільки протестунів, але і опозиціонерів. Ви не плутайте протестувальників з опозиціонерами. Нічого подібного. Але вони тут. Ви розумієте, вони тут. І я з ними навіть в СІЗО розмовляю", - сказав Лукашенко журналістам. Його цитує держагентство БелТА в п'ятницю.

Він уточнив, що не виключає продовження діалогу. "Там же скількись людей випустили: йдіть, будь ласка, організовуйтесь. Воскресенський там вже навколо себе зібрав кілька десятків людей (мова про зареєстровану установу "Круглий стіл демократичних сил". - Прим. ІФ), які включилися в цей діалог. Я в курсі справ. Вони тут - ці люди. Я з ними точно зустрінуся. Зараз триває діалог там на низькому, середньому рівні тощо. Він же все одно прийде до мене. Я з ними точно зустрінуся", - сказав Лукашенко.

У президента запитали, чи є умови, за яких він би пішов на переговори з опозицією і Світланою Тихановською.

"Слухайте, про що я можу розмовляти з людиною, яка вмовляла, просила мене: допоможіть мені виїхати з Білорусі, мої діти там. Вона заздалегідь в Литву відправила дітей. Поїхала туди і робить все на шкоду Білорусі. Про що мені з нею розмовляти? мені що, в Литву до неї поїхати?" - відповів він.

У Білорусі вже понад трьох місяців тривають масові акції протесту проти підсумків виборів президента, які відбулись 9 серпня. Переможцем оголошений чинний глава держави Олександр Лукашенко, який займає цей пост з 1994 року. Опозиція не визнала оголошених владою результатів виборів, вважає їх сфальсифікованими. Протестувальники вимагають відставки Лукашенка, звільнення політв'язнів і проведення нових виборів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА