Інтерфакс-Україна
19:17 14.11.2020

Зеленський: У деяких мерів тривають місцеві вибори

1 хв читати
Зеленський: У деяких мерів тривають місцеві вибори

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що деякі мери продовжують думати про вибори, а не про ситуацію з захворюваністю на COVID-19.

"У деяких мерів, на жаль, і я це констатую, тривають місцеві вибори. Вони думають не про кількість хворих у своїх містах, а про кількість голосів у другому турі", - сказав він у своєму блозі із самоізоляції, опублікованому на його сторінці в Фейсбук у суботу.

Зеленський вважає, якщо продовжувати на місцях "грати в добрих поліцейських" і не виконувати рішення уряду, заперечувати коронавірус і необхідність обмежувальних заходів, то програє вся країна, а не окремі мери.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 230 бойових зіткнень за добу на фронті, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Генштаб: одним із найбільш ефективних засобів DeepStrike є дрон FP-1 від Fire Point, їхній "Фламінго" наразі експериментальна зброя

Співвласник Fire Point: Міндіч хотів 50% акцій компанії, але ми йому відмовили, ніяких обшуків у нас не було

Сибіга провів телефонні перемовини з керівниками зовнішньополітичних відомств європейських країн

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА