Інтерфакс-Україна
18:33 16.11.2020

У штаб-квартирі ВООЗ коронавірусом заразилися 65 осіб - ЗМІ

1 хв читати

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) з початку пандемії зареєструвала 65 випадків зараження COVID-19 серед співробітників у своїй штаб-квартирі, повідомляє Associated Press із посиланням на лист, який є у розпорядженні в агентства.

"Останні п'ять випадків (зараження - ІФ) збільшують загальну кількість заражених співробітників у Женеві до 65 осіб із початку пандемії", - йдеться в повідомленні керівника ділових операцій організації Рауля Томаса.

Представник ВООЗ Фарах Дахлаллах підтвердив агентству достовірність цих відомостей, хоча раніше організація заявляла про відсутність заражень у женевському офісі.

Що стосується останніх п'яти випадків, йдеться про один осередок заражень, тому що четверо хворих з одного підрозділу, а п'ята людина з ними контактувала. У листі не зазначено, хто саме із співробітників захворів, але джерело агентства повідомило, що один із них входить до команди гендиректора організації.

Ще 49 випадків зараження коронавірусом виявили протягом останніх восьми тижнів. Керівництво попросило співробітників уникати особистих зустрічей, зокрема в загальних зонах або кафе.

Зазвичай у штаб-квартирі ВООЗ у Женеві працюють приблизно 2,4 тис. осіб. Минулого місяця доступ до будівлі обмежили для ключових співробітників, включаючи керівництво. На початку листопада керівник ВООЗ із технічного реагування на COVID-19 Марія Ван Керхове заявляла, що в штаб-квартирі заражень або осередків зараження немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА