07:47 23.11.2020

Юристи Трампа наполягають на повторному перерахунку голосів в Джорджії

2 хв читати
Юристи Трампа наполягають на повторному перерахунку голосів в Джорджії

Повторного перерахунку голосів в штаті Джорджія зажадала команда юристів президента Дональда Трампа, яка ініціювала позови, спрямовані на перегляд результатів голосування на президентських виборах.

У заяві юристів йдеться, що вони вимагають "чесного перерахунку голосів", який повинен включати зіставлення підписів виборців. На їхню думку, без цього результат буде "помилковим".

Раніше проведений ручний перерахунок голосів в Джорджії підтвердив перемогу кандидата від Демократичної партії Джо Байдена.

Вибори в США відбулися 3 листопада. Більшість голосів вже підраховано, але офіційні результати обробки бюлетенів у штатах будуть відомі пізніше. На підставі наявних даних 7 листопада провідні американські ЗМІ спрогнозували перемогу Байдена на виборах президента. Сам Байден також у зверненні до нації оголосив себе переможцем виборів, з успіхом на них його привітали багато світових лідерів.

Республіканець Трамп, який обвинуватив демократів у шахрайстві і в тому, що вони "вкрали" у нього перемогу, не визнає поразки. Він ініціював низку судових позовів з метою добитися перегляду результатів голосування в кількох штатах.

Одночасно, в ніч на неділю окружний суд в Пенсильванії заявив, що не знайшов підстав для перегляду результатів голосування в штаті на президентських виборах.

Суддя Метью Бранн у Вільямспорті (Пенсильванія), визнав аргументи команди Трампа, яка ініціювала позов, "безпідставними і спекулятивними".

Він зазначив, що не має права позбавляти права голосу "навіть одного виборця, не кажучи вже про мільйони громадян".

У рішенні суду зазначається, що позов команди Трампа відхилений "без права повторного подання".

Раніше юристи Трампа намагалися оскаржити результати підрахунку голосів, грунтуючись на порушеннях при голосуванні поштою. Вони заявляли, що близько 700 тис. бюлетенів повинні бути визнані недійсними.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА