Інтерфакс-Україна
13:20 25.11.2020

Глава ЄК бачить із появою вакцин світло наприкінці тунелю пандемії

1 хв читати
Глава ЄК бачить із появою вакцин світло наприкінці тунелю пандемії

Минулого тижня COVID-19 був першою причиною смертей в Європейському Союзі, але позитивні перспективи з'явилися з наближенням отримання вакцин, заявила глава Європейської Комісії (ЄК) Урсула фон дер Ляєн.

"Лікарні все ще в скрутному становищі, й у деяких регіонах відділення інтенсивної терапії переповнені", - сказала глава ЄК, виступаючи в середу на пленарній сесії Європейського парламенту з питання підготовки до саміту ЄС 10-11 грудня.

Вона визнала проблеми, спричинені заходами щодо обмеження соціального та економічного життя, але пояснила це необхідністю "витягти уроки з літа й уникнути повторення тих самих помилок" в управлінні коронавірусною кризою. На її думку, занадто швидке ослаблення обмежень загрожує третьою хвилею пандемії після новорічних свят.

"Однак є хороша новина в ці дні. Європейська Комісія гарантувала контракти на вакцини з шістьма фармацевтичними підприємствами. Європейські громадяни зможуть отримати ці вакцини вже до кінця грудня. І ми, нарешті, бачимо світло наприкінці тунелю", - зазначила фон дер Ляєн.

При цьому вона наголосила на важливості підготовки держав-членів ЄС до вакцинації, перерахувавши організаційні та логістичні проблеми, проблеми підготовки персоналу, які необхідно невідкладно вирішувати, щоб зуміти вивести країни Євросоюзу з пандемії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА