Інтерфакс-Україна
08:36 26.11.2020

Екс-президент Світового банку Вулфенсон помер у віці 86 років

1 хв читати
Екс-президент Світового банку Вулфенсон помер у віці 86 років

Колишній президент Світового банку Джеймс Вульфенсон, який очолював організацію з 1995 до 2005 року, помер у віці 86 років.

Вулфенсон, в останні роки мав низку захворювань, помер від пневмонії, не пов'язаної з COVID-19, повідомив його син Адам.

Народжений в Австралії Вулфенсон здобув освіту в Гарварді і став громадянином США в 1980 році.

Нинішній президент СБ Девід Малпасс зазначив, що в період роботи Вулфенсона на чолі організації СБ зосередився на проблемі скорочення бідності і подвоїв зусилля в боротьбі з корупцією.

Керівний директор Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва зазначила, що Вулфенсон "присвятив своє життя боротьбі з бідністю, яку вів із ретельністю і професіоналізмом".

"Його досягнення легендарні, як і його спадщина - від історичного скорочення боргового навантаження найбідніших країн до боротьби з корупцією", - сказала вона.

ОСТАННЄ

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

Комісія при Міносвіти видала 345 свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту в 2025р

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА