15:18 26.11.2020

Змінити динаміку поширення COVID-19 в Україні може тільки жорсткий локдаун - Ковтонюк

2 хв читати
Змінити динаміку поширення COVID-19 в Україні може тільки жорсткий локдаун - Ковтонюк

Змінити динаміку поширення COVID-19 в Україні може лише впровадження жорстких карантинних обмежень і жорсткий локдаун на місяць, вважає керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE), екс-заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

"Наш аналіз свідчить, що суворіші карантинні обмеження потрібні Україні сьогодні. Ми про це говоримо не тому, що великі прихильники обмежень, але наші дані свідчать: іншого способу стабілізувати ситуацію немає. Карантин вихідного дня не є тим способом, який може стабілізувати ситуацію", - сказав він на щотижневій онлайн-презентації KSE.

Ковтонюк наголосив, що жорсткий локдаун необхідно впроваджувати на один місяць.

"На один місяць треба впровадити суворі карантинні обмеження і через місяць оцінити, чи досягла кожна область тих значень чотирьох індикаторів, які говорять про контроль над зростанням захворюваності", - сказав він.

Ковтонюк уточнив, що ці індикатори стосуються рівня захворюваності, обсягів тестування, заповненості лікарень і динаміки зростання захворюваності. Зокрема, рівень захворюваності на 100 тис. населення за останні 14 днів має становити до 150 випадків захворювання, що відповідає 4 тис. випадків захворюваності за добу загалом у країні.

Обсяги тестування на 100 тис. населення за останній тиждень мають становити понад 1500, що відповідає 80 тис. тестів за добу загалом у країні.

Заповненість ліжкомісць пацієнтами з COVID-19 або з підозрою на COVID-19 для усіх типів ліжок (з киснем і без і ліжка у відділення інтенсивної терапії) має становити менше ніж 50%.

Показник зростання захворюваності за останні 14 днів проти попередніх 14 днів має становити 0% або бути від'ємним.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА