20:27 26.11.2020

AstraZeneca планує ще одні випробування вакцини від COVID-19

1 хв читати
AstraZeneca планує ще одні випробування вакцини від COVID-19

Компанія AstraZeneca, ймовірно, проведе ще одні випробування розробленої вакцини від коронавірусу COVID-19 з метою уточнити ефективність препарату, заявив агентству Bloomberg виконавчий директор компанії Паскаль Соріот.

"Тепер, коли ми знайшли те, що вказує на вищу ефективність (препарату - ІФ), нам треба оцінити це, тож ми потребуємо додаткових досліджень", - сказав він.

За його словами, може йтися про міжнародні випробування, проте цього разу процес тестування, ймовірно, займе менше часу, оскільки для уточнення результатів знадобиться менше випробуваних.

Вакцина британської фармацевтичної компанії AstraZeneca від коронавірусу COVID-19 показала середню ефективність у 70% за підсумками проміжних випробувань у Великій Британії та Бразилії. При цьому один із випробуваних варіантів дозування дав ефективність приблизно в 90%.

Однак потім у США повідомили, що більш висока ефективність препарату відзначалася у молодших випробуваних, а деякі з учасників тестів отримали лише половину дози через помилку. Такі дані, зазначає Bloomberg, не знайшли відображення в заявах AstraZeneca або Оксфордського університету, що співпрацює з нею. У результаті, уточнює агентство, брак інформації викликав настороженість в експертів та інвесторів щодо потенційної вакцини.

Bloomberg нагадує, що три вакцини проти коронавірусу - від AstraZeneca, а також від компаній Pfizer і Moderna - можуть отримати схвалення з боку наглядових органів до кінця 2020 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА