08:00 27.11.2020

Країни Африки значною мірою ще не готові до вакцинації проти COVID-19

2 хв читати
Країни Африки значною мірою ще не готові до вакцинації проти COVID-19

Країни Африки лише на 33% підготовлені до майбутньої кампанії вакцинації проти коронавірусу COVID-19, повідомили в четвер західні ЗМІ з посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

"Спостерігаються корінні проблеми з логістикою і фінансуванням, у зв'язку з чим необхідна міжнародна солідарність", - заявила регіональний директор ВООЗ з Африки Мачидісо Миєті.

Миєті зазначила, що мета на даний момент - прищепити 3% жителів Африки до березня 2021 року та 20% до кінця 2021 року.

На основі інформації з 40 країн регіону ВООЗ дійшла висновків, що основним предметом для занепокоєння є брак адекватного фінансування, засобів відстеження ситуації і можливостей доставляти вакцини в усі місцеві спільноти.

Зокрема, вакцина від компаній Pfizer і BioNTech, яка показала в ході випробувань 95% ефективність, повинна зберігатися при мінус 70 градусах за Цельсієм. ЗМІ зазначають, що подібні умови зберігання недоступні для більшості лікарень в Африці.

У ВООЗ також закликали африканські країни прискорити підготовку до "наймасштабнішої з коли-небудь проводилися на континенті вакцинації".

ВООЗ оцінив вартість розподілу вакцин в Африці тільки серед пріоритетних груп населення в $ 5,7 млрд. Водночас вакцинація в Африці буде частково фінансуватися за рахунок коштів COVAX - Глобального фонду доступу до вакцин проти COVID-19, який був заснований спільними зусиллями ВООЗ та глобального альянсу з вакцин та імунізації (GAVI).

За даними ВООЗ, в Африці за час пандемії виявлені понад 2,1 млн випадків COVID-19, загинули більш ніж 50 тис. інфікованих.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА