Інтерфакс-Україна
14:09 27.11.2020

Вікімедіа оголошує акцію «Свічка пам’яті у Вікіпедії» зі створення та покращення статей про Голодомор

1 хв читати
Вікімедіа оголошує акцію «Свічка пам’яті у Вікіпедії» зі створення та покращення статей про Голодомор

З 28 листопада по 5 грудня пройде щорічна акція «Свічка пам’яті у Вікіпедії» зі створення та покращення статей про Голодомор 1932—1933 років, повідомила громадська організація Вікімедія Україна в прес-релізі у п'ятницю.

"Запрошуємо всіх охочих наповнювати Вікіпедію українською та іншими мовами інформацією про історичні реалії Голодомору, його дослідників та місця пам’яті геноциду. Волонтери зібрали й впорядкували багато різних знань про цю віху нашої історії, примножити їх і зробити ще якіснішими можна, долучившись до акції. Найактивніші учасники й учасниці отримають подарунки", - йдеться у повідомленні.
Створювати статті можна як в українській Вікіпедії, так і в інших мовних розділах. Сторінка акції у Вікіпедії із переліком статей до створення і поліпшення: http://svichka.wikimedia.org.ua 
Будь-хто може доповнити Вікіпедію на цю тему. Наприклад, можна подивитися статтю про рідне село чи місто і додати згадку про Голодомор: вказати дані про кількість жертв, додати інформацію та фото пам'ятних меморіалів тощо.
Світлини із подій вшанування можна завантажувати на Вікісховище та ілюструвати ними відповідні статті Вікіпедії, зокрема про пам'ятки культурної спадщини. На сторінці акції цьому присвячений окремий розділ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Зеленський повідомив про конструктивну розмову з командою США щодо гарантій безпеки: Домовились активно працювати

Сіверськ залишається під контролем Сил оборони – ОК "Схід"

Зеленський: Чисельність ЗС України у межах можливої угоди – 800 тис. військових

Вибух у Дарницькому районі Києва стався під час патрулювання нацгвардійцями території, внаслідок чого один з них загинув – прокуратура Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА