15:32 27.11.2020

Глава держави підписав закон про вдосконалення функціонування Центрів адмінпослуг

1 хв читати
Глава держави підписав закон про вдосконалення функціонування Центрів адмінпослуг

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, спрямований на оптимізацію мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), удосконалення доступу до адміністративних послуг в електронній формі та вирішення проблем у сфері надання таких послуг.

Як повідомляється на сайті глави держави в п'ятницю, йдеться про закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі" № 943-ІХ, який Верховна Рада ухвалила третього листопада 2020 року.

"Документ запроваджує моніторинг якості надання адміністративних послуг. Такий моніторинг передбачає збір, обробку та аналіз даних з метою вивчення та вжиття заходів щодо підвищення рівня якості надання адмінпослуг", - ідеться в повідомленні.

Також створюється Єдиний державний веб-портал електронних послуг, що дасть змогу збільшити кількість послуг, що надаються онлайн без обов'язкового відвідування ЦНАП.

Закон набуває чинності наступного дня після публікації.

Джерело: https://bit.ly/3o1FDC1

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА