Інтерфакс-Україна
20:17 01.12.2020

СБУ провела обшуки в Івано-Франківській філії "Суспільного", затримали менеджера

2 хв читати
СБУ провела обшуки в Івано-Франківській філії "Суспільного", затримали менеджера

В Івано-Франківській філії "Суспільного" співробітники Служби безпеки України у вівторок, 1 грудня, провели обшуки, затримано менеджера, повідомляє прес-служба мовця.

"За інформацією слідчих, менеджерці філії готується оголошення підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Якщо неправомірні дії співробітника філії буде підтверджено, "Суспільне" ухвалить відповідні заходи щодо винних осіб. Суспільний мовник не толерує порушення закону будь-ким", - зазначено в заяві на сайті "Супільного".

Зазначається, що "Суспільне" очікує об'єктивного, законного розслідування з боку правоохоронних органів і готове сприяти слідству.

"Водночас важливо, щоб розслідування відбувалося прозоро та не мало ознак будь-якого тиску на компанію. "Суспільному" не байдужа доля його співробітників. Як і у будь-якій цивілізованій країні, ми сповідуємо презумпцію невинуватості, допоки не доведено зворотне", - йдеться в заяві.

У свою чергу СБУ на сторінці у Facebook повідомила про викриття на вимаганні хабарів менеджера Івано-Франківської філії телеканалу, який частково перебуває в державній власності.

"За оперативними даними, менеджерка регіональної філії систематично вимагала від підлеглих працівників хабарі за призначення щомісячних премій та надбавок до заробітної плати. У ході досудового розслідування співробітники спецслужби задокументували восени поточного року факт отримання від підлеглих неправомірної вигоди.

Для припинення протиправної діяльності, менеджера затримано на гарячому після отримання чергового хабара у службовому кабінеті", - зазначено в повідомленні.

У відомстві додали, що готується оголошення підозри в скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

Уже з'явився текст мирних пропозицій від України для угоди з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА