06:59 05.12.2020

В Естонії вводяться додаткові обмеження через ситуацію з COVID-19

2 хв читати
В Естонії вводяться додаткові обмеження через ситуацію з COVID-19

В Естонії в суботу вводяться додаткові обмеження щодо стримування коронавірусу.

Як зобов’язав уряд Естонії, в торгових залах та приміщеннях загального користування магазинів, а також у залах обслуговування і сервісних залах постачальників послуг одночасно може перебувати не більше людей, ніж наказує 50-відсоткова заповнюваність цих приміщень. При цьому люди повинні дотримуватися правила "2+2", тобто пересуватися максимум по двоє, тримаючись від інших на відстані двох метрів.

Перебувати в закладах громадського харчування, розважальних закладах та місцях проведення публічних заходів дозволяється до 22:00.

З 22:00 до 06:00 для відвідування повинні бути закриті заклади громадського харчування, розважальні заклади і місця проведення публічних заходів, у яких для глядачів не передбачені стаціонарні місця для сидіння. Закладам громадського харчування дозволяється продавати їжу клієнтам на винос або надавати кур'єрські та транспортні послуги з доставки їжі.

Крім того в жодному із зазначених вище місць не дозволяється проведення приватних заходів. Вимоги до громадських та спортивних заходів, а також інших видів активного дозвілля однакові, наголошує уряд.

В Естонії з чисельністю населення в 1,3 млн людей, станом на суботу з початку епідемії зроблено близько 499,5 тис. первинних тестів на коронавірус, з яких 13 939 виявилися позитивними (2,8%). Кумулятивна захворюваність за останні 14 днів склала 366,37 випадків на 100 000 людей. У лікарнях з COVID-19 перебувають 224 особи, 11 з яких на штучному вентилюванні легенів. Усього в Естонії з початку епідемії померли 125 людей з діагнозом COVID-19.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА