19:05 14.12.2020

Зеленський призначив Ігоря Лисого керівником Держуправління справами

1 хв читати
Зеленський призначив Ігоря Лисого керівником Держуправління справами

Президент України Володимир Зеленський призначив керівником Державного управління справами Ігоря Лисого, котрий із січня обіймає посаду заступника керівника відомства, а з червня - виконувача обов'язків керівника.

"Призначити Лисого Ігоря Васильовича керівником Державного управління справами з 15 грудня 2020 року шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", - ідеться в тексті указу №566/2020 від 14 грудня, розміщеному на сайті глави держави.

Як повідомлялося, Зеленський призначив Лисого заступником керівника Державного управління справами указом №15/2020 від 16 січня. 22 травня глава держави присвоїв йому третій ранг державного службовця, а 18 червня указом №237/2020 призначив його тимчасово виконувачем обов'язків керівника Держуправління. Того самого дня було звільнено колишнього керівника відомства Сергія Борзова з огляду на призначення на посаду голови Вінницької обласної державної адміністрації.

У колишні роки Лисий був гендиректором Міжнародного дитячого центру "Артек".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА