Інтерфакс-Україна
09:55 23.12.2020

У Києві патрульні зі стрільбою затримали водія, який протаранив поліцейське авто

2 хв читати
У Києві патрульні зі стрільбою затримали водія, який протаранив поліцейське авто

У Києві в ніч на середу поліцейські із застосуванням табельної зброї затримали водія, який проігнорував вимогу зупинитися і, намагаючись утекти, вчинив кілька ДТП.

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Києва, близько півночі правоохоронці, патрулюючи в Оболонському районі, на площі Шевченка проводили оформлення адміністративних матеріалів за фактом нетверезого водіння і зупиняли транспортні засоби для залучення свідків під час процедури оформлення.

"У цей час повз проїжджав автомобіль Hyundai, інспектор подав йому вимогу про зупинку за допомогою жезла, проте водій її проігнорував, і, додавши швидкості, поїхав. Інспектори відреагували на правопорушення і, увімкнувши сині та червоні проблискові маячки, подали сигнал про зупинку. Але водій транспортного засобу не відреагував на законні вимоги патрульних, набрав швидкість і продовжив рух", - зазначається в повідомленні в соцмережі Facebook.

Зазначається, що під час руху водій неодноразово порушував правила дорожнього руху, а саме проїжджав перехрестя на заборонний сигнал світлофора, протаранив інший транспортний засіб і продовжував ігнорувати вимоги патрульних зупинитися.

На проспекті Правди один з екіпажів патрульних заблокував рух Hyundai, проте водія це не зупинило - він намагався наїхати на поліцейського і протаранив службовий автомобіль Toyota Prius.

Поліцейський, у свою чергу, застосував табельну зброю для зупинки транспортного засобу шляхом його ушкодження, відповідно до п. 7 ч. 4 ст. 46 закону "Про Національну поліцію України". Правоохоронець вчинив кілька пострілів у напрямі автомобіля Hyundai, після чого водій зупинився.

"Поліцейські підбігли до водія і виявили в нього поранення, також у салоні авто, попередньо, був пристрій для відстрілу гумових куль. Затвор був відведений у крайнє заднє положення", - зазначається в повідомленні.

Правоохоронці надали водієві домедичну допомогу й викликали швидку. Водія госпіталізували та прооперували. З його голови лікарі дістали гумову кулю від "травматичного пістолета".

Також під час огляду його речей було виявлено пакетик з білою порошкоподібною речовиною, схожою на наркотичну.

Обставини події з'ясовує слідчо-оперативна група.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попри зусилля DOGE, федеральні витрати США зросли на $154 млрд після інавгурації Трампа — ЗМІ

Трамп відкритий до угоди з Китаєм – Білий дім

США і Україна провели напружені переговори щодо доступу до корисних копалин – ЗМІ

Спецпредставник США Келлог: Стаття в "Times" спотворює мої слова щодо розподілу зон відповідальності в Україні

Європа протягом кількох тижнів надасть Трампу план безпекових гарантій для України, сподівачись ними переконати Трампа – ЗМІ

У Нацгвардії пояснили, чому ім’я Кротевича зникло з указу про орден Богдана Хмельницького II ступеня

Речниця Білого дому: перебування Віткоффа в Росії є кроком до мирних переговорів

Андрій Єрмак провів розмову з радниками Президентів Франції та Прем'єр-міністра Великої Британії

Голови МЗС України та Естонії обговорили протидію російському тіньовому флоту

Сибіга провів переговори з міністрами десяти африканських країн на форумі в Анталії - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА