07:18 24.12.2020

Зеленський підписав закон, який сприятиме стабілізації ринку кормів в Україні

2 хв читати
Зеленський підписав закон, який сприятиме стабілізації ринку кормів в Україні

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України "Про внесення змін до розділу X "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України "Про безпечність та гігієну кормів" з метою стабілізації ринку кормів" № 1033-ІХ.

Згідно з документом, протягом чотирьох років дозволяється ввезення в Україну та введення в обіг кормових добавок без їх державної реєстрації в Україні, якщо вони дозволені в ЄС і призначені для виробництва кормів для непродуктивних тварин.

У документі наголошується, що дозвіл поширюється і на фасовані корми, виготовлені з використанням кормових добавок, зареєстрованих в Євросоюзі, якщо такі корми походять із потужностей, розташованих або в Україні, або в державах - членах ЄС, або мають дозвіл на ввезення в ЄС.

Також протягом чотирьох років з дня набрання чинності законом дозволяються виробництво, ввезення чи пересилання на митну територію України, обіг і використання готових кормів, преміксів та кормових добавок, зареєстрованих відповідно до Закону України "Про ветеринарну медицину", за умови наявності дійсних реєстраційних посвідчень, виданих на відповідні готові корми, премікси або кормові добавки.

"Цей закон дасть змогу вирішити проблему зі скороченням пропозиції на ринку кормів, яка виникла через неповноцінну роботу системи державної реєстрації кормових добавок, і, як наслідок – уникнути значних економічних втрат для суб’єктів господарювання", - йдеться в повідомленні на сайті глави держави в середу ввечері.

Закон починає діяти з дня, наступного за днем його опублікування.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА