Інтерфакс-Україна
11:00 28.12.2020

Глава КС не прийшов до Офісу генпрокурора - джерело

1 хв читати

Глава Конституційного суду України Олександр Тупицький не явився в понеділок уранці в Офіс генерального прокурора для проведення процесуальних дій, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело.

"Тупицький не прийшов для процесуальних дій", - сказав співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, 24 грудня главу Конституційного суду України Олександра Тупицького викликали повісткою на 28 грудня до Офісу генерального прокурора для проведення процесуальних дій, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Офісі генпрокурора.

При цьому в офісі не уточнили, в рамках розслідування якої справи Тупицького викликають і для яких саме процесуальних дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

Папа Лев XIV закликав до продовження діалогу задля досягнення справедливого миру в Україні - ЗМІ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА