13:26 30.12.2020

Харківська міськрада вирішила увічнити пам'ять Кернеса, але без конкретики

1 хв читати
Харківська міськрада вирішила увічнити пам'ять Кернеса, але без конкретики

Харківська міськрада на позачерговій сесії в середу проголосувала за увічнення пам'яті міського голови Геннадія Кернеса.

"Вшанувати пам'ять Кернеса Геннадія Адольфовича та вжити заходів щодо увічнення його пам'яті, передбачених чинним законодавством", - ідеться в проекті рішення, за яке проголосували 64 депутати, проти - 8.

Документ також доручає виконавчим органам Харківської міськради забезпечити підготовку необхідних розпорядчих документів для увічнення пам'яті Кернеса.

Під час обговорення депутат Денис Нев'ядомський ("ОПЗЖ") звернув увагу на відсутність конкретики в рішенні.

"Хотілося б більше конкретики, хотілося б розуміти, у який спосіб ми увічнюватимемо пам'ять... Ми не проти увічнення, але до цього питання потрібно підійти більш відповідально, щоб це не було схоже на сектантство", - сказав Нев'ядомський.

Секретар міськради Ігор Терехов відповів, що ухвалення рішення дозволить юрдепартаменту розпочати підготовку змін до положення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Харкова", яке наразі не передбачає можливості присвоєння цього звання посмертно.

Як повідомлялося, Кернес помер на 62-му році життя в берлінській клініці "Шаріте", де проходив лікування після ускладнень від COVID-19.

21 грудня секретар Харківської міськради Ігор Терехов заявив, що Кернесу треба присвоїти звання почесного громадянина Харкова, встановити йому пам'ятник і назвати його ім'ям станцію метро, а також проспект або вулицю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА