11:59 12.01.2021

Делегація ВООЗ із пошуку джерела коронавірусу прилетить до Уханя

1 хв читати
Делегація ВООЗ із пошуку джерела коронавірусу прилетить до Уханя

Експерти ВООЗ почнуть пошуки джерела коронавірусу COVID-19 у четвер безпосередньо з міста Уханя, де він і був вперше виявлений, заявив на брифінгу представник МЗС КНР Чжао Лицзянь.

"Згідно з планом, наявним у нас на сьогодні, вони 14 січня прилетять із Сінгапуру до Уханя, якщо буде подальша інформація, Китай готовий із усіма нею поділитися", - наводить слова Чжао Лицзяня телеканал CGTN.

Глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус раніше вітав швидкий початок міжнародної місії для визначення походження коронавірусу.

"Ми раді, що міжнародна команда вчених - видатні експерти з десяти інститутів і країн - розпочинають поїздку до Китаю, щоб взяти участь у науковому дослідженні з китайськими колегами з питання походження вірусу", - заявив він на брифінгу в понеділок.

До експертної групи ВООЗ входять вчені з Росії, США, В'єтнаму, Великої Британії, Судану, Катару, Нідерландів, Австралії, Данії, Німеччини, Кенії та Японії.

Перший випадок коронавірусу був, імовірно, виявлений 17 листопада 2019 року. Більшість вчених вважають, що COVID-19 - вірус зоонозного походження. Передбачається, що він міг передатися людині від летючих мишей, проте неясно, яка тварина стала посередником між кажанами і людиною при передачі вірусу.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА