Інтерфакс-Україна
14:41 12.01.2021

Чорногорія скасувала довідки на коронавірус для прибулих до країни

1 хв читати
Чорногорія скасувала довідки на коронавірус для прибулих до країни

Влада Чорногорії дозволила іноземним громадянам відвідувати республіку без довідки з негативним результатом ПЛР-тесту на коронавірус, повідомляє портал N1 із посиланням на міністра охорони здоров'я країни Олену Боровинич-Божович.

"В'їзд до Чорногорії дозволено без обов'язкового тестування на коронавірус", - заявила вона, зазначивши, що епідеміологічна ситуація в країні значно покращилася.

"Нині лікарні заповнені на 57,3% хворими на ковід, раніше це були 67%", - пояснила міністр.

Як зазначає портал, також ухвалено рішення відновити міжміське сполучення в країні. Водночас, за словами Боровинич-Божович, святкування Нового року за старим стилем на вулиці та в закладах заборонено. Кафе і ресторани працюватимуть з 7:00 і до 20:00, жива музика заборонена.

Чорногорія 22 грудня вела низку обмежень, зокрема тести на коронавірус на новорічні свята. Іноземним туристам для в'їзду потрібні були негативні ПЛР-тести на коронавірус, зроблені не раніше, ніж за 72 години до поїздки. В іншому разі їм загрожував 14-денний карантин (на його шостий день можна зробити тест і завершити самоізоляцію раніше). Також у Чорногорії діяла комендантська година з 22:00 до 5:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ повідомив про ураження НПЗ у Волгограді

Мелоні: Настав час подивитися, якою буде позиція Росії в Алясці

Російський спецборт летить над Арктикою в бік Аляски, наявність Путіна на борту не підтверджена

Рютте: Німеччина є найбільшим європейським донором військової допомоги Україні

Зеленський прибув до резиденції Стармера

Ситуація на Добропільському напрямку стабілізується

Україна восени планує розпочати нові ремонтні роботи на конфайнменті на Чорнобильській АЕС

Найближчим часом до українського бюджету будуть перераховані 2,6 млрд грн російського онлайн-казино PIN-UP - ДБР

Армія КНДР стала третьою в світі, яка отримала досвід сучасної війни на широкому фронті, – Буданов

Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі колишнім інженеру кіностудії ім. О.Довженка і гендиректору приватної компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА