Інтерфакс-Україна
17:14 13.01.2021

Із початку епідсезону на грип в Україні перехворіло 6,3% населення

1 хв читати
Із початку епідсезону на грип в Україні перехворіло 6,3% населення

На грип та ГРВІ в Україні у період із 28 вересня 2020 року до 10 січня 2021 року перехворіло 6,3% населення, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, за тиждень із 4 до 10 січня в Україні захворіли 89,133 тис. осіб. Інтенсивний показник захворюваності становить 234,6 на 100 тис. населення, що на 51,4% нижче епідпорогу, розрахованого для України.

Із початку епідсезону госпіталізовано 36,696 тис. осіб, 40,2% із яких - діти.

Із початку епідсезону проти грипу вакциновано 180,376 тис. осіб, із них 2,895 тис. осіб за минулий тиждень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

Україна може запропонувати Польщі співпрацю у захисті від дронів та морській безпеці - Зеленський

Австралія передала Україні останню партію з 12 танків Abrams - ЗМІ

Навроцький: Мир в Україні не може бути досягнутий без президента США Трампа

Навроцький: Ми в Польщі пам'ятаємо Грозний та Грузію, підтримуємо тиск на РФ

Навроцький: Візит Зеленського - гарна новина для Варшави та Києва, погана - для Москви

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА