11:56 14.01.2021

Малюська назвав початок розгляду в ЄСПЛ справи України проти РФ щодо Криму перемогою

2 хв читати
Малюська назвав початок розгляду в ЄСПЛ справи України проти РФ щодо Криму перемогою

Міністр юстиції Денис Малюська розцінив перехід до розгляду Європейським судом з прав людини (ЄСПЛ) по суті справи України проти РФ щодо окупації півострова Крим як проміжну перемогу в серії справ України проти Росії в цьому суді.

"Перемога! Перша проміжна перемога у серії справ України проти Росії у Європейському суді з прав людини! Сьогодні ЄСПЛ оголосив рішення, яким визнав прийнятною справу Україна проти Росії (щодо Криму) та перейшов до розгляду справи по суті", - написав Малюська у Facebook у четвер.

За його словами, у справі є декілька важливих аспектів: юридичний, комунікаційний і в протидії гібридній агресії РФ.

"Юридичний: ми крок за кроком доводимо судовими рішеннями факти агресії та злочинної поведінки Російської Федерації на території нашої держави. Рішення судів – це не політичні заяви. Рано чи пізно такі рішення матимуть юридичні наслідки для топ-чиновників країни-агресора. Комунікаційний: і ми, і Рада Європи даємо потужний меседж, Крим залишається у наших пріоритетах, ми все пам’ятаємо і будемо доганяти усіх причетних", - написав міністр.

Він також зазначив, що рішення ЄСПЛ є потужним юридичним ударом по міфології, яку використовує РФ у гібридній війні. "У протидії гібридної війні Росія підтримує міф про "мирне" та "правомірне" "приєднання" Криму. Міф, звичайно, у першу чергу для їх внутрішнього користування. Але вони намагаються просувати його і на міжнародній арені... Крим – це історія збройної агресії та грубих порушень прав людини, а не "референдуму" та "мирного волевиявлення", - наголосив Малюська.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА