12:21 14.01.2021

У ВООЗ вивчають питання про паспорти вакцинації для мандрівників

1 хв читати
У ВООЗ вивчають питання про паспорти вакцинації для мандрівників

У Всесвітній організації охорони здоров'я вивчають питання про використання паспортів вакцинації для мандрівників, заявили в четвер у Європейському регіональному бюро ВООЗ під час брифінгу.

"З появою ефективних і безпечних вакцин проти коронавірусної інфекції ВООЗ вивчає питання, пов'язані з вакцинацією міжнародних мандрівників. І хотілося б нагадати, що використання міжнародного сертифікату профілактики є питанням, регульованим міжнародними медико-санітарними правилами", - заявив старший фахівець відділу імунізації ЄРБ ВООЗ Олег Бенеш.

Бенеш зазначив, що комітет з міжнародних медико-санітарних правил "періодично вивчає питання, пов'язані із заходами боротьби проти COVID-19".

"Це питання (про вакцинацію мандрівників - ІФ) перебуває на порядку комітету, і ми очікуємо обговорення цього питання протягом поточного дня", - додав він.

За його словами, з цього питання у ВООЗ наразі триває робота за трьома напрямами – за можливості рекомендувати вакцинацію мандрівникам і пов'язаними із цим складнощами, питання схвалення країнами обмежень або вимог вакцинації від прибулих, а також те, як країни можуть обмінюватися інформацією про достовірні джерела проведення вакцин.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА