Інтерфакс-Україна
13:38 14.01.2021

Українські прикордонники отримали два нових паливозаправники для вертольотів Airbus

1 хв читати
Українські прикордонники отримали два нових паливозаправники для вертольотів Airbus

Державна прикордонна служба України отримала два нових паливозаправники для вертольотів Airbus Н125 на базі вантажних автомобілів МАЗ вартістю 8,6 млн грн.

"У 2020 році для вертольотів Airbus Н125 облаштували два ангари у Харківській області, по одному ангару в Сумській області та Києві. Тривають підготовчі роботи зі спорудження ангара у Чернігівській області", - повідомляє прес-служба Держприкордонслужби у четвер.

Зазначається, що паливозаправники були закуплені згідно з вимогами закону України "Про державні закупівлі" за переговорною процедурою для потреб оборони.

"Закуплені вантажівки МАЗ мають колісну формулу 4х4 та потужність двигуна 330 к.с., екологічного стандарту Євро-5. Кожна з них оснащена кондиціонером та має 500-літровий паливний бак. Ємність цистерни паливозаправника - 5 тис. літрів", - розповіли у відомстві.

У прес-службі також нагадали, що в рамках виконання міжурядової угоди з Францією та реалізації інвестиційного проекту МВС зі створення єдиної системи авіаційної безпеки та захисту Держприкордонслужба України очікує отримати 24 нових вертольоти Airbus Helicopter Н125.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА