Інтерфакс-Україна
20:20 21.01.2021

ТКГ домовилася про ремонт газорозподільної станції в Мар’їнці

1 хв читати
ТКГ домовилася про ремонт газорозподільної станції в Мар’їнці

Учасники Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) під час відеоконференції в четвер досягли домовленостей про відновлення ремонтних робіт на станції газорозподілу в Мар’їнці Донецької області, що неподалік лінії розмежування.

"Позитивним результатом відеоконференції також стало досягнення принципової домовленості щодо відновлення ремонтних робіт на станції газорозподілу у н. п. Мар’їнка, завдяки активному сприянню голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, модератора робочої групи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи посла Яшара Халіта Чевіка", - повідомляється на сторінці української делегації в ТКГ у Facebook за підсумками засідання.

Українська делегація також вітала посла Герберта Зальбера (Німеччина), якого представили в четвер як нового координатора економічної підгрупи ТКГ.

Як повідомлялося, під час засідання підгрупи з безпеки ТКГ 18 січня сторони досягли домовленості щодо відновлення газопостачання в Мар’їнці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

Комісія при Міносвіти видала 345 свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту в 2025р

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА