Інтерфакс-Україна
08:38 22.01.2021

Українці на Софійській площі понад півстоліття тому проголосили на весь світ: Ми єдині - Порошенко

1 хв читати
Українці на Софійській площі понад півстоліття тому проголосили на весь світ: Ми єдині - Порошенко

Лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко закликав українців до єднання, підтримки один одного і загальної відповідальності за майбутнє країни.

"22 січня 1919 року ми нарешті заявили на увесь світ: Ми - єдині. І жодна імперія не зможе нас розділити. Ми знову відчули нашу єдність, допомагаючи і підтримуючи один одного у непростих обставинах. Відчули, як ми об'єднані почуттям любові до ближнього і спільної відповідальності за майбутнє", - написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що "любов до рідної країни, відповідальність, патріотизм об'єднують усіх українців від Луганська і Донецька до Львова і Ужгорода, від Чернігова до Криму".

"Знаю, що разом ми будемо сильними, здійснимо нашу волю, здобудемо перемогу, забезпечимо вільній соборній Україні європейське майбутнє", - наголосив політик.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наразі не йдеться про повну заміну "пікселю", закуплять пробні партії у новому маскувальному малюнку - роз’яснення Міноборони

Лонгселери дають стабільність видавництвам і змогу пробувати нові жанри й авторів - гендиректорка Vivat Орлова

У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей: відомо про 24 постраждалих - поліція

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Представники Держенергонагляду оглянули 1134 пошкоджені об'єкти електромереж за 7 міс. 2025р

Верховний Суд остаточно визнав законним виведення з ринку Місто Банку

Двоє загиблих, є також травмовані внаслідок удару ворога у вівторок – очильник Сумської МВА

Директорка УІК Коваль: дочірні видавці з РФ реєструються у країнах ЄС, щоб обійти заборони і санкції

Війська РФ 11 раз обстріляли Донеччину, поранені 3 мирних жителів – ОВА

Україна має продовжувати санкційну політику проти російських видавництв і авторів - директорка УІК Коваль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА